Kõik, mida peate teadma microbladingu kohta

Kui oleme noored, on meil paksud täidlased kulmud, kuid vanemaks saades, teeb aeg oma töö ning kulmud hakkavad hõrenema ja värvi kaotama. Igal hommikul tõuseme üles tund aega varem, et end meikida ja ilusad kulmud joonistada. See on üpris aeganõudev ja tüütu protsess, kas pole?

Meile reklaamitakse palju erinevaid tooteid ja protseduure, mis lubavad tagada ideaalsed kulmud, kuid ainult üks neist annab püsiva ning garanteeritud tulemuse – microblading.

Kulmude tätoveerimiseks on palju erinevaid võimalusi, kuid Microblading on neist kõige loomulikum ja seepärast ka viimasel ajal kõige nõutum protseduur. Seda kasutavad tuhanded naised üle maailma ning see lööb laineid ka kuulsuste seas.

Näiteks on Microbladingu poole pöördunud sellised staari nagu Iggy Azalea, Bella Throne, Helen Mirren, Mandy Moore, Madonna, Serena Williams, Mila Kunis, Oprah ja lugematud teised.

Mis on Microblading? Sea end mugavalt sisse, sest kõik sinu põletavad küsimused saavad peagi vastuse, kaasaarvatud info, kuidas pääseda protseduurile.

Loomulik Välimus

“Microblading sobib hästi neile, kes eelistavad väga naturaalset ning loomulikku tulemust”

Mis on Microblading?

Microblading on poolpüsiv tätoveerimise meetod, milles kasutatakse peenikest pliiatsilaadset terahoidjat, mille abil viiakse pigment sinu naha sisse. Kui me räägime peenikesest pliiatsist, siis me mõtleme ikka väga peenikest pliiatsit.

Microbladingu tera koosneb 10-12st imepisikesest nõelast, mida erinevalt elektrilisest tätoveerimise masinast ei torgata tihedate löökidega naha sisse, vaid sellega tõmmatakse naha sisse pisikesed jooned, mis meenutavad naturaalset karva.

Tulemused on palju loomulikumad ja täpsemad, kui mis tahes muu turul olev tehnikaga. Niimoodi tehakse oma naturaalsete kulmude kõrvale palju pisikesi värvijooni ja tulemuseks saadakse perfektsed ning täidlased kulmud.

Enne protseduuri

 • Ärge kitkuge, vahatage ega tehke elektrolüüsi üks nädal enne protseduurile tulekut
 • Ärge käige kaks nädalat enne protseduuri päevitamas ega solaariumis
 • Ärge laske nahka kaks nädalat enne protseduuri koorida ega kuidagi moodi töödelda
 • Ärge kasutage kuu aega enne protseduuri retinooli ega A vitamiini
 • Ärge tehke protseduuri päeval trenniÄrge tehke kolm nädalat enne
 • protseduuri botoxi süste
 • Ärge võtke nädal enne protseduuri kalaõli ega E Vitamiini

Protseduuri päeval

 • Ärge jooge 24 tundi enne protseduuri alkoholi
 • Ärge jooge protseduuri hommikul kohvi
 • Ärge võtke enne protseduuri 24 tunni jooksul aspirini ega ibuprofeni

Pärast protseduuri

1-7 päev
• Pese kulme hommikul ja õhtul õrnalt antibakteriaalse seebiga. Veendu, et kõik seep on välja loputatud ning tupsuta õrnalt kuivaks salvrätikuga. Selline pesu ei eemalda pigmenti.

ÄRA KASUTA puhastusvahendeid, mis sisaldavad hapet või koorijaid

• Pane kulmudele väga väike kogus kookosõli igal hommikul ja õhtul vatipulga abil tupsutades

Mida silmas pidada pärast Microbladingu protseduuri…

 • Kasuta puhast padjapüüri
 • Ära noki ega kratsi kulmu
 • Ära tee näohooldust, botoxit ega koorimisi 4 nädalat
 • Ära tee trenni 1 nädal pärast protseduuri
 • Väldi otsest päikesepaistet 1 nädal
 • Väldi vanni ja (auru)sauna 10 päeva
 • Ära kasuta kulmudel kreeme ega meigitooteid kuniks need on täielikult paranenud
 • Pea

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas erineb Microblading tätoveerimisest?

Me kasutame kirjelduses sõna tätoveerima, kuid need kaks asja on tegelikult üpris erinevad. Esiteks, microblading on poolpüsiv. See puudutab ainult naha pealmist kihti. Kuna kulmude tätoveerimisel kasutatakse elektroonilist seadet ja Microbladingu puhul manuaalset tera, siis tuleb tulemus tänu kontrollitud liigutustele palju täpsem ning peenem. Tänu sellele saabki teha äärmiselt naturaalse tulemuse.

Pärast paari kuud hakkab värv harjuma, ning teha tuleb kordusprotseduur, seejärel püsib tulemus aasta-poolteist. Tätoveerimisel kasutavad nõelad on mõeldud sügavamale naha sisse minekuks.

Tätoveerimine on püsiv. Püsimeigi puhul ei saa kahjuks saavutada nii täpseid tulemusi.

Kas protseduuril on kõrvalmõjusid?

Kuna Microbladingu puhul kasutatakse nõelasid võite esimese kihi tegemisel tunda veidi valu, kuid seejärel tuleb mängu tuimesti ning edasi ei tunne te midagi. Pärast protseduuri võib esineda veidi paistetust ja punetust, kuid see möödub peagi.

Enamasti ei ole Microbladingu puhul kõrvaltoimeid, mille pärast peaks muretsema, kui järgite järelhoolduse juhiseid. Nii nagu mistahes tätoveerimise protsessiga, tuleb pikaajalise tulemuse saavutamiseks kasutada välja minnes päikesekreemi.

Kui kasutate ilutooteid, mis sisaldavad retinooli, siis tehke sellesse paus alustades umbes nädal enne protseduuri. Pärast protseduuri andke kulmudele paar nädalat pausi enne, kui teete suuremaid veeprotseduure (vann, saun, spa jne) või kasutate meigitooteid. Kui järgite neid soovitusi, siis ei peaks te põletikuliste protsesside tekke pärast muretsema.

Kas Microblading on valulik?

Microblading ei tohiks olla valulik, rohkem kirjeldatakse seda, kui ebamugavustunnet või tugevamat kraapimistunnet. Esimene ring Microbladingu puhul tehakse ilma tuimestuseta, seejärel pannakse peale tuimesti ning edaspidi möödub protseduur täielikult valuta. Niisiis tuleb kannatada alguses veidi ebamugavust, kuid me lubame, et tulemus on seda väärt.

Kellele sobib Microblading?

Microblading sobib hästi neile, kes eelistavad väga naturaalset ning loomulikku tulemust, sest esmapilgul ei saa võõras silm arugi, et tegemist võib olla tätoveeringuga.

Kuidas hooldada kulme pärast protseduuri?

Kulmude paranemiseks läheb aega keskeltläbi 10 päeva, ning selle aja jooksul peaks eemalduma kõik pisikesed nahakoorikud. Naha täielikuks paranemiseks läheb umbes üks kuu, ning seejärel on soovitatav teha kordusprotseduur.

Pärast protseduuri ei ole soovitatav teha vee- ja ilu protseduure ega trenni kahe nädala jooksul.

Peske kulme alates teisest päevast nädal aega hommikul ja õhtul õrnalt kerge antibakteriaalse seebiga.

Tupsutage kulmu õrnalt puhta vatipulga abil kookosõliga kuni kulmud on täielikult paranenud ning koorik on maha tulnud.

Ärge mitte mingil juhul kraapige, ega kratsige kulme, me teame, et kiusatus selleks on suur.

Võimalusel magage esimene nädal selja peal.

Kui kaua tulemus kestab?

Kuna Microblading on väga naturaalne ning lõiked tehakse vaid pindmisesse kihti on tulemus poolpüsiv. Tulemus kestab alates kordusprotseduurist aasta-poolteist, olenevalt kliendi nahatüübist ning teistest nahale tehtavatest protseduuridest.

Rasune nahk ning rasedus lühendavad tulemuse kestvust võrreldes teiste klientidega. Kuiva ja küpse naha puhul püsib tulemus kauem.
Aasta möödudes soovitame tulla kordusprotseduurile ning nii iga aasta järel, et tagada kestev tulemus.

Kordusprotseduur

Kuna Microblading on väga naturaalne tätoveerimise võimalus, siis tehakse seda väga õrnalt ning ettevaatlikult, sellega aga kaasneb see, et pärast esimest paranemistulemust tuleb teha korduprotseduur (touch-up). Kordusprotseduuri käigus vaatab tehnik üle, kuidas kulmud on esimesest protseduurist paranenud ning, kui palju oleks vaja üle teha.

Seejärel parandab tehnik ebatäpsused ning vajadusel korrigeerib kuju. Pärast kordusprotseduuri täielikku paranemist ei pea te kulmude hoolduse pärast muretsema aasta-poolteist, ainus, mida peaksite tegema on üleliigsete karvade ära kitkumine ning soovi korral võite kulmukarvu värvida, kui need näiteks suvisel ajal päikese käes pleekuvad või teid hallid karvad häirivad.

Kellele sobib Microblading?

Microblading sobib hästi neile, kes eelistavad väga naturaalset ning loomulikku tulemust, sest esmapilgul ei saa võõras silm arugi, et tegemist võib olla tätoveeringuga.

Kas soovite rohkem teada saada või broneerida aja?

We are based in Tallinn and Tartu. So if you would like to know more about microblading, or would like to book an appointment, please contact us via the telephone number or the email. Looking forward hearing from you.